Почетна Технологија
Категорија:

Технологија

Во разговорот со украинскиот претседател Зеленски, претседателката Сиљановска Давкова ја нагласи нашата цврста и недвосмислена …

Како што појаснуваат од ДКСК, причината за тоа е што таа поднела два анкетни листови …

23/05/2024 18:46 Освен што Ковачевски поднесе оставка, во …

23/05/2024 15:15 Денот на Европа е славење на …

-ДКСК отвори предмет за вработувањата во Академијата за судии и јавни обвинители, за време на …

23/05/2024 13:18 ВМРО-ДПМНЕ освои повеќе гласови од СДС. …

Доколку ги интересира да останат на европскиот пат, мислам дека нашите пријатели во Северна Македонија …

23/05/2024 09:18 Четворица вработени во затворот Идризово се …

23/05/2024 00:30 САД треба да воведат санкции за …

Лидерите на двете земји, вклучително и нивните премиери Сајмон Харис и Јонас Гахра Сторе, треба …

22/05/2024 21:10 Во денешното издание на поткатстот „Политиканти“, …

22/05/2024 15:48 Трн.мк во пресрет на празникот „Св. …

ДОБРО УТРО е дневен информативен портал. Информациите се од секојдневни !

Дизајн GLOBAL NET. Хостирано од MAX HOSTING