Почетна Убавина и здравје Теа Таировиќ проговори за својот најголем страв! Еве поради што пејачката многупати плачела

Теа Таировиќ проговори за својот најголем страв! Еве поради што пејачката многупати плачела

од nenad
1 минути читај заМузичката ѕвезда призна дека и претходно имала исти проблеми…

Се попопуларната Теа Таировиќ неодамна претстави нови песни и најави голем солистички концерт кој ќе се одржи на 21 септември во белградската арена.

Таа за медиумите откри и малку познати детали за себе.

Имав големи стравови. Имав различни фобии. Најмногу се плашев од летање. Имав ситуации кога плачев пред летот. Еднаш капетанот мораше да излезе и да ме смири. Сепак го надминав, а ако можев јас, тогаш сите можат“ – изјави Теа пред камерите.

Сепак, за разлика од летањето кое и претставувало проблем, таа отсекогаш уживала во шопинг.


Поврзани објави

Обожавам шопинг. Сакам чанти, добри чевли, светки, реси…“ – изјави пејачката.

Единственото нешто за кое Теа не сакаше да зборува е нејзиниот љубовен живот.

Оној кој ќе биде мој избраник мора да ме сака, да ме разбира и да ми биде најдобар пријател“ – кратко прокоментира таа.

Фото: Инстаграм
ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ ПОГЛЕДНЕТЕ ОВДЕ:


ДОБРО УТРО е дневен информативен портал. Информациите се од секојдневни !

Дизајн GLOBAL NET. Хостирано од MAX HOSTING