Почетна Убавина и здравје Сними безобразно видео во 53-та година и го „запали“ Инстаграм (ВИДЕО) – Убавина и здравје

Сними безобразно видео во 53-та година и го „запали“ Инстаграм (ВИДЕО) – Убавина и здравје

од nenad
2 минути читај заПознатата водителка предизвика турбиленции на цел Инстаграм со провокативното видео.

Актерката, модел и водителка Падма Лакшми неодамна на Инстаграм сподели провокативно видео на кое позира во црно, тесно боди со огромно деколте. Убава Индијка направи одличен маркетиншки трик, и одлучи да им одговори на честите прозивки на социјалните мрежи поради рекламата за долна облека.

Сите вие што ме советувате да почнам да носам градник, следете ме“, кокетно порача Падма Лакшми, најавувајќи ја соработкта со познатиот бренд за долна облека.

Во видеото, таа се пофали со своето раскошно, природно деколте и неверојатното тело, за кое често добива големи комплименти. Имено, Падма има 53 години, но сепак има беспрекорна фигура на која тешко ѝ се наоѓа мана.


Поврзани објави

Водителката на Инстаграм сподели фотографија од снимањето на рекламата, на која позира гола, односно само во црн градник и гаќички, покриена со бела кошула. На таа слика можете да ги видите нејзините затегнати нозе, а акцентот повторно е на нејзините бујни гради.

Не е ни чудо што на оваа бринета ѝ се надоврзува епитетот дека е жена на која ѝ се паднал „генетски џекпот“.

Погледнете:

Фото: Инстаграм


ДОБРО УТРО е дневен информативен портал. Информациите се од секојдневни !

Дизајн GLOBAL NET. Хостирано од MAX HOSTING