Почетна Убавина и здравје 2 машки мириса La Rive за 2 наши читатели – Убавина и здравје

2 машки мириса La Rive за 2 наши читатели – Убавина и здравје

од nenad
1 минути читај за

Овие и многу други подароци можете да добиете следејќи нè на социјалните мрежи

„Саманта“ ќе израдува 2 добитници со по два машки мириси La Rive Prestige Black и La Rive Absolute Sport.

Смела и харизматична арома што влева чувство на моќ и самоувереност и остава траен впечаток каде и да се почуствува.

Привлечете го вниманието на толпата, заведете со вашиот мирис и бидете незапирливи.

Поврзани објави

Доколку сакате да го добиете подарокот, треба да ја лајкнете нашата ФБ-страница @ubavinaizdravje.mk, објавата да ја споделите на вашиот фејсбук-профил, доколку сакате, оставете ни и ваш коментар (вашите коментари ни значат многу) и со тоа станувате потенцијален добитник на подароците од тековната „У&З-лавина од подароци“.

Добитникот се избира по случаен избор на редакцијата, а сите добитници на подароците ги објавуваме во следниот број на списанието „Убавина и здравје“, кое излегува во јули.

Би сакале да истакнеме дека ние не вршиме достава на подароците, може да се подигнат лично или од страна на некој ваш близок во нашата редакција со приложување лична карта.

Читајте нè! забавувајте се нас! Ние сме тука заради вашата убавина и здравје!

Текст и фото: ПР

 

ДОБРО УТРО е дневен информативен портал. Информациите се од секојдневни !

Дизајн GLOBAL NET. Хостирано од MAX HOSTING