Почетна Убавина и здравје Јована Јеремиќ сепак одлучи да не се мажи повторно – Убавина и здравје

Јована Јеремиќ сепак одлучи да не се мажи повторно – Убавина и здравје

од nenad
2 минути читај за

Не сака ни маж ни деца…?!


Водителката се предомислила…

Јована Јеремиќ е лудо вљубена во својот партнер Драган Станковиќ и сега е на мислење дека ќе остане со него засекогаш, иако претходно зборуваше дека ќе има неколку бракови.

„Вчера му реков на Драган: „Човеку, навистина ќе ме убедуваш дека си мојата љубов за цел живот“, и реков дека не верувам во тоа… Можеби тоа ми е лекција во животот да сфатам дека постои љубов. Јас сум многу одговорна и бракот не ми е важен, јас бев веќе омажена и тоа не е гаранција за среќа, важно е да сум среќна и да сме среќни еден со друг. Мојата цел кога го запознав Драган не беше да го фатам и да се омажам за него, како деведесет проценти од жените. Не ме интересира ниту брак, ниту да имам деца. Сакам да го сакам таков каков што е затоа што има таква душа“, вели Јована.


Поврзани објави

Сепак потенцира дека дека не планира второ дете, иако нејзината ќерка би сакала да има друштво.

Фото: социјални мрежи
ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ ПОГЛЕДНЕТЕ ОВДЕ:


ДОБРО УТРО е дневен информативен портал. Информациите се од секојдневни !

Дизајн GLOBAL NET. Хостирано од MAX HOSTING