Почетна Убавина и здравје Црногорски бизнисмен се залепи за Беквалац! И нуди 100.000 евра за една вечер, еве што врати пејачката

Црногорски бизнисмен се залепи за Беквалац! И нуди 100.000 евра за една вечер, еве што врати пејачката

од nenad
2 минути читај за

Наташа Беквалац со години важи за една од најубавите жени на сцената, па не е ни чудо што и во петтата деценија мами воздишки каде и да се појави…

Летната сезона во Црна Гора е во полн ек, а на убавата новосаѓанка на секој чекор и се додворуваат мажи. На пејачката не и е воопшто лесно да им парира на додворувачите, а најупорен од сите, како што дознавме, е познат поранешен спортист, сега оженет бизнисмен и татко на две деца.

Бидејќи бизнисменот има многу пари, а е навикнат да плаќа за се во животот, мислел дека и со непристојна понуда ќе ја освои Наташа. Наместо очекуваната согласност, доби корпа! Сосема полуде кога преку пријатели и блиски соработници и понудил 100.000 евра за една вечер со него, па дури нудејќи и стан во Будва. Се, само да биде“ – изјавил изворот за тамошните медиуми.

Како што кажал, Беквалац преку истите луѓе му порачала да се држи подалеку од неа и дека никогаш повеќе не сака да го види!

Поврзани објави

Инаку, Наташа и овој бизнисмен, се познаваат со години. На црногорското приморје ги запознал заеднички пријател.

Водителот на ТВ Пинк од Црна Гора, Божо Добриш, потврди дека овие информации се точни, како и дека познатиот бизнисмен не е единствениот кој ја мерка Наташа.

Наташа е најпосакуваната снаа во Црна Гора, сите ја бараат и сите се заљубуваат во неа. Многумина ми велат: „Те молам поврзи ме со Наташа, ништо нема да и фали“. Колку што знам, првото момче на Наташа беше од Црна Гора, а сега сериозен бизнисмен и фрлил мерак…“ – потврди Божо.

Фото: Инстаграм
ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ ПОГЛЕДНЕТЕ ОВДЕ:

ДОБРО УТРО е дневен информативен портал. Информациите се од секојдневни !

Дизајн GLOBAL NET. Хостирано од MAX HOSTING