Почетна Убавина и здравје Цеца покажа како се ужива! Пејачката е снимена како се релаксира покрај базен во доцните часови! (ВИДЕО)

Цеца покажа како се ужива! Пејачката е снимена како се релаксира покрај базен во доцните часови! (ВИДЕО)

од nenad
2 минути читај за

Кој не би посакал такво нешто…


Цеца Ражнатовиќ објави видео од базенот од вилата на Дедиње!

Цеца Ражнатовиќ вчера била во Тител каде нејзините родители го прославиле Ѓурѓовден, а кога се вратила во Белград пејачката се релаксирала во својата вила на Дедиње.

Цеца штом се врати во Боград објави видео од вилата на Дедиње и покажа како се релаксира покрај базен.

„Сега малку…“, напиша пејачката, а во позадина се слуша песната „Pleši“, разгорувајќи ја фантазијата на посилниот пол кои секако повеќе би сакале да ја видат во бикини наместо во базен.


Поврзани објави

Да потсетиме, Цеца вчера се јави од Тител – од семејниот дом на Вељко и Богдана Ражнатовиќ.

Цеца се фотографираше со внукот Крстан.

Фото: социјални мрежи
ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ ПОГЛЕДНЕТЕ ОВДЕ:


ДОБРО УТРО е дневен информативен портал. Информациите се од секојдневни !

Дизајн GLOBAL NET. Хостирано од MAX HOSTING