Почетна Убавина и здравје Целиот бакшиш го стави во чинија, се гледа дека студирала економија – Убавина и здравје

Целиот бакшиш го стави во чинија, се гледа дека студирала економија – Убавина и здравје

од nenad
1 минути читај за

Колку ли собра?

Пејачката која е можеби најбарана кога се приватните прослави во прашање секако е Рада Манојловиќ.

Познато е дека покрај „дебелиот“ хонорар што го добива за појавување, Манојловиќ собира и огромен бакшиш, а ова верување дефинитивно го поткрепува и видео кое се појави на социјалната мрежа Инстаграм.

Имено, фолкерката на една прослава ја доведе атмосферата до лудило, а за својот настап беше толку наградена што мораше да го собира кешот во чинии.

Како изгледаше тоа погледнете во видеото:

Поврзани објави

Фото: Инстаграм
ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ ПОГЛЕДНЕТЕ ОВДЕ:

ДОБРО УТРО е дневен информативен портал. Информациите се од секојдневни !

Дизајн GLOBAL NET. Хостирано од MAX HOSTING