Почетна Убавина и здравје Цела планета го сака овој модел, нивната цена е мало богатство (ФОТО) – Убавина и здравје

Цела планета го сака овој модел, нивната цена е мало богатство (ФОТО) – Убавина и здравје

од nenad
2 минути читај за

Поп дивата и сопругата на најдобриот тенисер на сите времиња очигледно имаат ист вкус за мода…

Музичката ѕвезда Јелена Карлеуша со децении е позната како најдобро облечена дама на регионалната јавна сцена, а за нејзиниот моден израз пишуваат бројни светски медиуми.

Имено, Карлеуша пред неколку месеци блесна во Дубаи во влечки од брендот „Хермес“, а истиот модел, само малку повисок, сега го носи и сопругата на тенисерот Новак Ѓоковиќ, Јелена Ѓоковиќ.

Поврзани објави

Инаку, споменатите влечки чинат околу 800 евра, а се само едно од десетте парчиња од богатата колекција и на Јелена Карлеуша и на Јелена Ѓоковиќ.

Фото: Инстаграм
ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ ПОГЛЕДНЕТЕ ОВДЕ:

 

ДОБРО УТРО е дневен информативен портал. Информациите се од секојдневни !

Дизајн GLOBAL NET. Хостирано од MAX HOSTING