Почетна Убавина и здравје Хрватската спортистка Бланка Влашиќ од програма во живо дозна дека сопругот ја изневерува

Хрватската спортистка Бланка Влашиќ од програма во живо дозна дека сопругот ја изневерува

од nenad
1 минути читај за

Една од најпознатите хрватски спортисти во историјата, Бланка Влашиќ, дозна дека нејзиниот сопруг, познатиот спортски новинар Рубен ван Гухт ја изневерува, а тоа се случи во програмата во живо!

Ван Гухт моментално известува од Европското првенство во Германија, а при неговото вклучување во телевизиска програма зад него се гледаа женски нозе. Кога виде што се случува, новинарот се обидел да ја сокрие сцената со шолја кафе, но веќе беше доцна, а шокантното видео почна да кружи на социјалните мрежи.

Поврзани објави

Бланка и Рубен се венчаа на 26 мај годинава.

ДОБРО УТРО е дневен информативен портал. Информациите се од секојдневни !

Дизајн GLOBAL NET. Хостирано од MAX HOSTING