Почетна Економија (ФОТО) Се соблече свекрвата на Анастасија Ражнатовиќ: Мајката на Немања Гудељ изгледа заносно во бикни

(ФОТО) Се соблече свекрвата на Анастасија Ражнатовиќ: Мајката на Немања Гудељ изгледа заносно во бикни

од nenad
2 минути читај за
Долго се шпекулираше за врската на Анастасија Ражнатовиќ со семејството на нејзиниот сопруг Немања Гудељ, а сите особено ги заинтригира врската со неговата мајка Оливера. Иако се шпекулираше дека односите меѓу семејствата Гудељ и Ражнатовиќ се затегнати, по свадбата на Анастасија и Немања на сите им беше јасно дека се‘ е во најдобар ред. Оливера на Инстаграм има само една нејзина фотографија во костим за капење, но доволна за да покаже дека три раѓања и годините не ѝ можат ништо.

   

 

Оливера позираше со наследниците на јахтата, а маслинестото бикини го откри нејзиното совршено тело на кое секој може да и позавиди. По многубројните шпекулации за врската на Анастасија со нејзината свекрва, на социјалните мрежи се појави фотографија на која се гледаат двете прегрнати, насмеани и многу среќни.

 

Фото: Инстаграм/ Youtube – screenshoot  Извор: МондоДОБРО УТРО е дневен информативен портал. Информациите се од секојдневни !

Дизајн GLOBAL NET. Хостирано од MAX HOSTING