Почетна Убавина и здравје (Фото) Марија Шерифовиќ за првпат замина на одмор со синот, друштво им прави пејачката Јована Пајиќ а со нив е и забарката

(Фото) Марија Шерифовиќ за првпат замина на одмор со синот, друштво им прави пејачката Јована Пајиќ а со нив е и забарката

од nenad
1 минути читај за

Популарната пејачка Марија Шерифовиќ ги спакува куферите и замина на првиот одмор заедно со синот Марио.

Двајцата се качиле во авион и се упатиле кон Црна Гора, а бидејќи момчето веќе летало од Америка за Србија, Марија била поопуштена.

Тие двајца не биле сами, Шерифовиќ донела и бебиситерка, но и стоматолог.

Единствено што ми треба, освен Марио и неговата бебиситерка, е мојата забарка,  доколку ми испадне протезата за да не се враќам во Белград – изјави Марија Шерифовиќ.

Поврзани објави

Во Црна Гора им се придружи Јована Пајиќ, една од најблиските пријателки на Марија, а неодамна беа заедно во Америка.

Шерифовиќка снимила се за својот блог, па го покажа луксузот во кој уживаат, а во хотелскиот апартман имаат посебен кревет за Марио.

Решивме да го носиме Марио на плажа многу рано или доцна, но тој ја откри магијата на водата, па ќе биде тешко да го извадиме – рече Марија.

 

Фото: Принтскин

ДОБРО УТРО е дневен информативен портал. Информациите се од секојдневни !

Дизајн GLOBAL NET. Хостирано од MAX HOSTING