Почетна Убавина и здравје (Фото) Катарина Ивановска ужива со новото момче во Италија – Убавина и здравје

(Фото) Катарина Ивановска ужива со новото момче во Италија – Убавина и здравје

од nenad
1 минути читај за


Манекенка Катарина Ивановска ретко споделува моменти од својот приватен живот, а на социјалните мрежи најчесто објавува фотографии од професионалните ангажмани.

Иако таа е актуелна со своите достигнувања во кариерата, во центарот на вниманието секогаш е поради нејзиниот љубовен живот. Имено, Катарина по врската со партнерот Цобе со кој ги има двете деца Вања и Кира, беше во врска со Перо Антиќ. Таа љубовна врска заврши, а сега преку социјалните мрежи Катарина го покажа новиот дечко, Стефан Ханџиски.

Дека уживаат во љубовта парот откри преку неколку заеднички фотографии од празничното патување во Италија каде беа заедно со децата на манекенката.


Поврзани објави

Пролетен одмор“, напиша Катарина на фотографиите.

 


ДОБРО УТРО е дневен информативен портал. Информациите се од секојдневни !

Дизајн GLOBAL NET. Хостирано од MAX HOSTING