Почетна Убавина и здравје (Фото) Карлеуша ја освои публиката во уште едно провокативно издание! Пејачката едвај ги покри градите

(Фото) Карлеуша ја освои публиката во уште едно провокативно издание! Пејачката едвај ги покри градите

од nenad
1 минути читај за

Јелена Карлеуша не престанува да ги изненадува обожавателите со изборот на гардероба за настап.

Пејачката, освен по бројните хитови, позната е и како модна икона, а на секој настап повторно и повторно ја шокира публиката со комбинации кои се прераскажуваат.

Карлеуша синоќа одржа концерт во Пожаревац и создаде луда атмосфера, а за оваа прилика облече провокативен бел комплет.

Поврзани објави

Сепак, и овој пат дизајнот беше уникатен, па споменатиот комплет се состоеше од куп ремени и токи. Еден од нив едвај го покри нејзиното бујно деколте, а публиката беше воодушевена.

Таа го комплетираше овој аутфит со бели ракавици, а можеме слободно да кажеме дека кралицата на стилот повторно се појави на сцената како светска ѕвезда.

ДОБРО УТРО е дневен информативен портал. Информациите се од секојдневни !

Дизајн GLOBAL NET. Хостирано од MAX HOSTING