Почетна Убавина и здравје (ФОТО) Кардашијан објави стари фотографии, покажа како изгледала пред 31 година

(ФОТО) Кардашијан објави стари фотографии, покажа како изгледала пред 31 година

од nenad
1 минути читај за

Ким Кардашијан објави свои стари фотографии на Инстаграм и покажа како изгледала како дете.

На една од фотографиите, која е направена во 1993 година, таа позира со нејзината пријателка Линдзи. Ким тогаш имала 13 години.

Поврзани објави

Ријалити ѕвездата прво го привлече вниманието на медиумите со дружењето со Парис Хилтон. Пред нејзината слава, Ким работеше како стилист кај својата пријателка од детството, а во една прилика изјави дека Парис е одговорна за започнување на нејзината кариера бидејќи ја запознала со многу луѓе.

Ким брзо стана една од најпопуларните личности во светот. Во раните 2000-ти, нејзиното експлицитно видео со раперот Реј Џеј беше објавено во јавноста. Ким и Реј се забавуваа од 2002 до 2006 година, а многумина тврдат дека токму нивната домашна снимка и ја осигурала кариерата на Ким Кардашијан каква што е денес.

ДОБРО УТРО е дневен информативен портал. Информациите се од секојдневни !

Дизајн GLOBAL NET. Хостирано од MAX HOSTING