Почетна Технологија (ФОТО) ЖЕШКО СЕЛФИ ОД АМАЛФИ Џеј Ло не крие дека ужива сама на јахта

(ФОТО) ЖЕШКО СЕЛФИ ОД АМАЛФИ Џеј Ло не крие дека ужива сама на јахта

од nenad
2 минути читај за
Латино пејачката Џенифер Лопез неодамна беше фотографирана на луксузна јахта во Италија, а нејзините жешки селфи фотографии се појавија на социјалните мрежи. Џенифер одлучила да ужива во привлечноста на брегот Амалфи без да биде придружувана од нејзиниот сопруг Бен Афлек, а како што пренесува британскиот таблоид „Дејли мејл“, отсуството на актерот уште повеќе ги подгреало гласините дека славната двојка е пред развод.

   

Пејачката се фотографира во едноделен бел костим за капење. Извесно време се зборува дека латино дивата и актерот Бен Афлек се разведуваат, а фактот дека таа ужива сама на јахта во Италија уште повеќе ги подгрева гласините дека се ближи крајот на нивниот брак.ДОБРО УТРО е дневен информативен портал. Информациите се од секојдневни !

Дизајн GLOBAL NET. Хостирано од MAX HOSTING