Почетна Економија УАПСЕН СИНОТ НА НИКОЛАС КЕЈЏ Во нервно растројство се обидел да ја убие мајка си

УАПСЕН СИНОТ НА НИКОЛАС КЕЈЏ Во нервно растројство се обидел да ја убие мајка си

од nenad
2 минути читај за
Вестон Кејџ Копола бил обвинет за напад со смртоносно оружје само неколку недели откако неговата мајка, актерката Кристина Фултон била забележана со големи модринки на лицето.

Синот на Николас Кејџ, Вестон Кејџ Копола, е уапсен поради наводен напад на неговата мајка за време на ментална здравствена криза.
Полицијата во Лос Анџелес потврди дека Вестон бил обвинет за напад со смртоносно оружје во средата – само неколку недели откако неговата мајка, актерката Кристина Фултон (57) била забележана со големи модринки на лицето, пишува Дејли мејл.Тој бил ослободен со кауција од 150.000 долари.Американските медиуми објавија дека се верува дека неговиот татко е тој што го извлекол од затвор.

   

– Семејството знаеше дека ова ќе се случи, но не треба да се каже дека тоа е многу голем шок – рекол извор близок до семејството.Тепачката меѓу Вестон и неговата мајка се случила на 28 април во областа на Лос Анџелес, кога вербалната расправија наводно прераснала во физичка.ДОБРО УТРО е дневен информативен портал. Информациите се од секојдневни !

Дизајн GLOBAL NET. Хостирано од MAX HOSTING