Почетна Убавина и здравје Торта во облик на срце и розово мече (ФОТО) – Убавина и здравје

Торта во облик на срце и розово мече (ФОТО) – Убавина и здравје

од nenad
1 минути читај заАнастасија Ражнатовиќ го прослави својот 26ти роденден.

Бидејќи е во Севиља, Шпанија, далеку од семејството, пејачката нема да може да слави со најблиските, но со неа е нејзиниот сопруг Немања Гудељ и целото негово семејство.

Откако поминалo дванаесет часoт по полноќ, семејството на Гудељ ја изненадило Анастасија подготвувајќи и роденденска торта во облик на срце и пеејќи роденденска песна.


Поврзани објави

Покрај Анастасија стоеше и големо розово мече, како и розови балони, а сестрата на Немања, Вања објави кратко видео на својот профил на Инстаграм.

Инаку, Анастасија е многу активна на Инстаграм, па често споделува фотографии од Шпанија, како од натпреварите на кои го следи своето момче, така и некои моменти од нивниот приватен живот.


ДОБРО УТРО е дневен информативен портал. Информациите се од секојдневни !

Дизајн GLOBAL NET. Хостирано од MAX HOSTING