Почетна Убавина и здравје „Тоа го прават сите!“ – Убавина и здравје

„Тоа го прават сите!“ – Убавина и здравје

од nenad
1 минути читај за

Нада рече дека нејзините колеги се однесуваат исто како неа на настапите, но дека не сакаат јавно да зборуваат за тоа…

Пејачката Нада Топчагиќ важи за некоја која нема влакна на јазикот, а нејзините изјави секогаш се прераскажуваат со години.

Таа сега како гостин во една емисија раскажа нешто што ги насмеа сите во студиото. Имено, како што откри пејачката, таа покрај бакшиш зема сè што ќе ѝ дојде при рака.

Дали е вистина дека покрај бакшишот зедовте и два послужавници на настапот?“ – беше прашањето што и го упати едно момче од публиката.

Поврзани објави

На прашањето на младичот пејачката одговори:

Сè што ќе ми дојде при рака… Земам што сакам, на пример пепелници, убави крпи, ако се нови. Сите го прават тоа, но јас сум искрена“ – изјави Нада.

Фото: Инстаграм
ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ ПОГЛЕДНЕТЕ ОВДЕ:

ДОБРО УТРО е дневен информативен портал. Информациите се од секојдневни !

Дизајн GLOBAL NET. Хостирано од MAX HOSTING