Почетна Убавина и здравје „Тешко ми е да зборувам за тоа…“ (ВИДЕО) – Убавина и здравје

„Тешко ми е да зборувам за тоа…“ (ВИДЕО) – Убавина и здравје

од nenad
2 минути читај за

Покрај љубовниот живот, Сандра зборуваше и за семејството…

Пејачката Сандра Продановиќ, попозната како Сандра Африка, гостуваше во подкаст и целосно си ја разголи душата, па проговори за семејството, нејзиниот татко кој ги оставил, за Миле Китиќ, Марина Туцаковиќ, но и за нејзиното поранешно момче познат фудбалер…

Сандра и Владимир беа во емотивна врска шест години, за која никогаш јавно не проговори.

По врската со Микиш, која траеше 10 години, го запознав Владимир и бевме заедно шест години. Во еден момент дури сакав да се омажам за него, но од врска преминавме во „глупости“ – изјави во емотивната исповед, а призна и дека била бремена од фудбалерот, за што медиумите шпекулираа.

Вистина е, бев бремена… Не знам што тој им рекол на новинарите кога му го поставиле тоа прашање, но јас реков дека тоа не е вистина. Јас го негирав тоа. И тогаш ми беше многу тешко да зборувам за тоа, а и сега“ – изјави Сандра.

Пејачката, за чие детство малку се знае, раскажа шокантни детали, како и за односот со нејзиниот татко кој ја напуштил.


Поврзани објави

Со мајка ми можев се, само требаше да и кажам каде сум и со кого сум, додека со татко ми тоа не беше можно. Кога добив кец на училиште, тој буквално ми ја скрати косата – ќелава“ – рече Сандра на работ да пушти солзи па додаде:

Го немам видено со години. Од денот кога замина, никогаш повеќе не се јави. Ниту еден роденден не ми честитал, ниту полнолетство! Кога рече дека му требаат накакви 20 инјекции, сакав да му помогнам, иако тој не сакаше ни да слушне за тоа… Му ги дадов парите, но во тој момент сфатив дека ме лаже. Тој беше во тешка состојба, но во тој момент не му требаа пари за тоа“.

Фото: Инстаграм

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ ПОГЛЕДНЕТЕ ОВДЕ:

ДОБРО УТРО е дневен информативен портал. Информациите се од секојдневни !

Дизајн GLOBAL NET. Хостирано од MAX HOSTING