Почетна Убавина и здравје Сузана Манчиќ како сирена! Водителката легнал на карпа во бикини и го „запалил“ брегот! (ФОТО)

Сузана Манчиќ како сирена! Водителката легнал на карпа во бикини и го „запалил“ брегот! (ФОТО)

од nenad
2 минути читај за

Популарното ТВ лице на крајот од седмата деценија…

Сузана Манчиќ (67) со години ја носеше титулата на една од најпосакуваните дами на регионалната јавна сцена. Годините поминуваат, но убавината на Сузана не избледува. Оваа дама може да се пофали дека и на прагот на осмата деценија изгледа прекрасно во бикини.

Водителката и актерка замина на одмор, од каде на својот Инстаграм објави фотографија во розов костим за капење.

Сузана легна на карпа да се сонча, го покри лицето со рацете, а во описот на фотографијата накратко напиша:

Поврзани објави

Па, сега е навистина жешко… Пржи, пржи… и ова лето – бикини!

Нејзината објава веднаш предизвика лавина коментари:

„Честито Сузана!“, „И ти си многу жешка Сузана, особено за нас мажите“,  беа само дел од коментарите.

Фото: Инстаграм
ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ ПОГЛЕДНЕТЕ ОВДЕ:

ДОБРО УТРО е дневен информативен портал. Информациите се од секојдневни !

Дизајн GLOBAL NET. Хостирано од MAX HOSTING