Почетна Убавина и здравје Српската водителка на свет донесе машко бебе, сѐ се случило во строга тајност – Убавина и здравје

Српската водителка на свет донесе машко бебе, сѐ се случило во строга тајност – Убавина и здравје

од nenad
1 минути читај за

Српската водителка Сања Кужет (40) вчера се породила и на свет донела машко бебе.

Сања и нејзиниот избраник се уште не се одлучиле за име на нивниот син, но една од можностите е Вук. Како што понатаму се наведува, парот планира да организира прослава по повод раѓањето на наследникот, а ќе ги собере само најблиските роднини и пријатели.

Поврзани објави

Инаку, Сања поради бременоста го напушти музичкиот натпревар „Ѕвездите на Гранд“.

Креативниот директор на Гранд, Саша Поповиќ за „Блиц“ откри дека Ана Севиќ била првата личност на која помислил кога Сања Кужет му рекла дека ќе мора да го напушти натпреварот.

ДОБРО УТРО е дневен информативен портал. Информациите се од секојдневни !

Дизајн GLOBAL NET. Хостирано од MAX HOSTING