Почетна Македонија Скопјанец почина од струен удар, косел со импровизирана косилка

Скопјанец почина од струен удар, косел со импровизирана косилка

од nenad
1 минути читај за
Синоќа во 20.45 часот во СВР Скопје било пријавено дека во двор од семејниот дом на подрачјето на Бит Пазар, додека В.П.(66) од Скопје косел трева со импровизирана косилка, се здобил со струен удар и починал.Од страна на лекар од Итната медицинска помош била констатирана смрт.По насоки на јавен обвинител била извршена обдукција која ја потврдила причината за смртта, а увид извршила увидна екипа од СВР СкопјеДОБРО УТРО е дневен информативен портал. Информациите се од секојдневни !

Дизајн GLOBAL NET. Хостирано од MAX HOSTING