Почетна Убавина и здравје СЕ ЗНАЕ ШТО Е НАЈГОЛЕМИОТ ПРОБЛЕМ: „ШТО ДА ОБЛЕЧАМ СЕГА?”

СЕ ЗНАЕ ШТО Е НАЈГОЛЕМИОТ ПРОБЛЕМ: „ШТО ДА ОБЛЕЧАМ СЕГА?”

од nenad
1 минути читај за

Сезона за прослави ни доаѓа, а со неа и сите матурски забави, апсолвентски, свадби и други разни прослави… Се знае што е најголемиот проблем: „Што да облечам сега?” Денес е лесно да изградите сопствен стил, а од друга страна, кога станува збор за свечени настани, понекогаш тешко ќе го најдете парчето облека и комбинацијата што си ја замисливте.

Во СКОПЈЕ СИТИ МОЛ, дефинитивно, изборот е огромен и секој може да пронајде буквално што ќе посака и што си планира во својата глава, а особено во овој период. Секако, изборот на свечена облека не треба да се остави на случајност, па затоа во овие денови молот е преплавен со најнови колекции од сите брендови, попусти на одредени парчиња и понуди кои се однесуваат посебно на свечената облека, шминката, чевлите и аксесоарите. Блеснете во модерни и заносни комбинации, наполнете ја кошничката со шминка, одберете си соодветен парфем… накратко, поминете во СКОПЈЕ СИТИ МОЛ и подгответе се 100% за вашата ноќ од бајките. Ако, пак, ви е тешко да пронајдете инспирација или, пак, сте неодлучни што да носите, посетете ги социјалните мрежи на СКОПЈЕ СИТИ МОЛ. Овие денови на свечености ќе бидат преплавени со содржина која инспирира и ќе ви помогне да го создадете совршениот спој на облека. Не мора ни да станете од каучот, скролајте и разгледувајте, па дури потоа поминете и посетете го молот. Едно е сигурно – ќе можете да го креирате вашиот совршен стил за совршениот момент. Вашата задолжителна станица оваа пролет – СКОПЈЕ СИТИ МОЛ – број еден место за мода кога станува збор за свечени пригоди.

ДОБРО УТРО е дневен информативен портал. Информациите се од секојдневни !

Дизајн GLOBAL NET. Хостирано од MAX HOSTING