Почетна Убавина и здравје Раперот објави фотографија од болница – Убавина и здравје

Раперот објави фотографија од болница – Убавина и здравје

од nenad
1 минути читај заПознатиот рапер Драгомир Деспиќ, попознат како Десингерица, неодамна беше итно хоспитализиран во Барселона, каде замина на одмор. Имено, Десингерица се огласи на својот инстаграм-профил и сподели фотографија од болничкиот кревет, давајќи им на своите фанови информации за неговото здравје.

Десингерица е познат по својот неконвенционален стил и енергичните изведби, а неговата музика привлекува големо внимание низ целиот регион. Овој неочекуван настан загрижи многу негови обожаватели, но од неговото појавување на фотографијата може да се претпостави дека засега сè е во ред.


Поврзани објави

Она што го привлече вниманието на сите е тоа што во рацете држеше жесток пијалок, па многумина помислија дека се работи за видеоспот.

Инаку, Десингерица стекна голема популарност со својот автентичен музички стил и провокативните текстови.


ДОБРО УТРО е дневен информативен портал. Информациите се од секојдневни !

Дизајн GLOBAL NET. Хостирано од MAX HOSTING