Почетна Убавина и здравје Рада Манојловиќ пееше на нива, социјалните мрежи се вжештија (ФОТО) – Убавина и здравје

Рада Манојловиќ пееше на нива, социјалните мрежи се вжештија (ФОТО) – Убавина и здравје

од nenad
1 минути читај за

Една од снимките се рашири на социјалните мрежи

Пејачката Рада Манојловиќ изненади многумина кога за време на снимање во селото пееше во влечки и фустан со пунџа на главата.

Имено, таа за потребите на една емисија реши да покаже колку е опуштена и дека е без комплекси, па така цело време се однесуваше како камерите воопшто да не ја снимаат.

Поврзани објави

Една од снимките се рашири на социјалните мрежи, позитивните коментари за пејачката не престануваат да се редат со оглед на тоа дека има ѕвезди кои никогаш не сме можеле да ги видиме на јавно место без шминка.

Фото: Инстаграм
ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ ПОГЛЕДНЕТЕ ОВДЕ:

ДОБРО УТРО е дневен информативен портал. Информациите се од секојдневни !

Дизајн GLOBAL NET. Хостирано од MAX HOSTING