Почетна Убавина и здравје Публиката беше во делириум, не знаеја што ги снашло (ВИДЕО) – Убавина и здравје

Публиката беше во делириум, не знаеја што ги снашло (ВИДЕО) – Убавина и здравје

од nenad
1 минути читај за

Вистински шок се случи за време на концертот на Тејлор Свифт на стадионот Вембли во Лондон.

На пејачката популарната пејачка Тејлор Свифт на сцената ѝ се придружи нејзиното момче Тревис Келче и предизвика хаос во публиката. Луѓето на социјалните мрежи коментираат дека моментот е незаборавен и дека е најслаткото нешто што некогаш го виделе.

Поврзани објави

Свифт и Келси на почетокот ја криеја својата романса, а потоа сè почесто се појавуваа во јавноста како пар. Овој настап е кулминација, бидејќи долго време се шпекулира дека музичката ѕвезда и НФЛ ѕвездата би можеле да ја официјализираат својата врска.

Тревис ја поддржуваше својата девојка Тејлор Свифт за време на сите три нејзини концерти во Лондон, од петок до недела. Таму беа нејзините родители Андреа и Скот Свифт, како и неговиот брат Џејсон и неговата сопруга Кели.

Видео: Јутјуб

ДОБРО УТРО е дневен информативен портал. Информациите се од секојдневни !

Дизајн GLOBAL NET. Хостирано од MAX HOSTING