Почетна Убавина и здравје Преслатко! Марија Шерифовиќ објави видео од семејниот дом како го забавува синот со песна која ја обожава! (ВИДЕО)

Преслатко! Марија Шерифовиќ објави видео од семејниот дом како го забавува синот со песна која ја обожава! (ВИДЕО)

од nenad
2 минути читај за

Навистина преслатко видео…


Пејачката Марија Шерифовиќ кон крајот на минатата година доби син со помош на сурогат мајка, а на социјалните мрежи покажа како го поминала 1-ви мај со него.

Марија истакнува дека речиси секој слободен момент го користи за да го помине со својот син за кој вели дека и го разубавува секој момент.


Поврзани објави

Така таа го искористила овој неработен ден да ужива со семејството, во нејзиниот дом. Го снимила малиот Марио како го забавува дадилка или баба, не може да се воочи кој, како го нишаат бебенцето, додека седат на трпезариска маса, а во позадина се слуша познатата песна на Синан Сакиќ „Зоко моја зоко“.

Видео: Инстаграм

 

 


ДОБРО УТРО е дневен информативен портал. Информациите се од секојдневни !

Дизајн GLOBAL NET. Хостирано од MAX HOSTING