Почетна Убавина и здравје Првите фотографии на Богдана Ражнатовиќ по породувањето! Еве како изгледа снаата на Цеца! (ФОТО)

Првите фотографии на Богдана Ражнатовиќ по породувањето! Еве како изгледа снаата на Цеца! (ФОТО)

од nenad
1 минути читај заБогдана Ражнатовиќ, сопругата на боксерот Вељко Ражнатовиќ, неодамна се породи со царски рез, а веќе е на добар пат целосно да ја врати фигурата од пред бременоста!

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ и фудбалерот Немања Гудељ денеска пред матичар го кажаа судбоносното „да“, а на прославата што следеше присуствуваа нивните најблиски роднини и пријатели.

Во вилата на нејзината мајка, пејачката Цеца Ражнатовиќ, свадбената веселба трае подолго време, но сопругата на братот на Анастасија, кој неодамна се породи, сепак реши малку порано да ја напушти прославата.

Богдана кон средината на мај роди уште еден син Исаиј, а ова е нејзино прво појавување во јавноста.


Поврзани објави

Како што можете да видите од фотографиите, Богдана веќе е на пат да ја врати совршената фигура по која е позната.

Таа се породи со царски рез, но очигледно се чувствува многу добро, штом може да трча по малиот Жељко.

Фото: социјални мрежи
ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ ПОГЛЕДНЕТЕ ОВДЕ:


ДОБРО УТРО е дневен информативен портал. Информациите се од секојдневни !

Дизајн GLOBAL NET. Хостирано од MAX HOSTING