Почетна Убавина и здравје Постарите мажи имаат повеќе предности: Седум причини зошто да излегувате со постар маж

Постарите мажи имаат повеќе предности: Седум причини зошто да излегувате со постар маж

од nenad
2 минути читај за

Постарите мажи имаат повеќе предности: Седум причини зошто да излегувате со постар маж

Објавено на 06/11/2024

Модерните мажи се разубавуваат откако ги поминат 40-те. Пример за тоа се ѕвездите како Џорџ Клуни или Бред Пит, кои денес изгледаат многу подобро отколку пред дваесет години.

Освен позрела визија, постарите мажи имаат и други предности, со кои ги освојуваат срцата на младите дами.

Еве што можат да понудат постарите господа на жените родени со 10 или повеќе години по нив:

Страни: 1 2 3 4 5 6 7 8

ДОБРО УТРО е дневен информативен портал. Информациите се од секојдневни !

Дизајн GLOBAL NET. Хостирано од MAX HOSTING