Почетна Убавина и здравје Поранешниот сопруг на Драгана Мирковиќ ужива во забавата, а сите се прашуваат кому ги посветил овие стихови (ФОТО)

Поранешниот сопруг на Драгана Мирковиќ ужива во забавата, а сите се прашуваат кому ги посветил овие стихови (ФОТО)

од nenad
1 минути читај за

Поранешниот сопруг на фолк ѕвездата не пропушта прилика да покаже колку ужива во новооткриената слобода…

Музичката ѕвезда Драгана Мирковиќ и бизнисменот Тони Бијелиќ се разведуваат по 24 години брак. Пејачката уште во април со изјава ја информираше јавноста за својата намера да се разведе, а нејзиниот и животот на Тони оттогаш е под будното око на јавноста.

Драгана живее во замокот Ебенфурт со своите деца, кои и пружаат голема поддршка. Таа работи со полно работно време и одржува концерти низ цела Европа.

Тони Бијелиќ, пак, од моментот кога објавија дека се разведуваат, живее втора младост и секојдневно ги изненадува своите следбеници со објави на социјалните мрежи.

Тони сега на својот Инстаграм објави видео од автомобилот додека вози со својот братучед, а многумина обрнаа внимание на песната.

На пат со братучед ми… Каде, поим немам“ – напиша Тони на Инстаграм.

Поврзани објави

Текстот на песната гласеше:

Слобода, колкумина си расплакала. Без тебе, толку многу осаменост! Се додека има смисла да се живее, ќе живеам за да те имам”.

Фото: Инстаграм
ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ ПОГЛЕДНЕТЕ ОВДЕ:

ДОБРО УТРО е дневен информативен портал. Информациите се од секојдневни !

Дизајн GLOBAL NET. Хостирано од MAX HOSTING