Почетна Убавина и здравје Покрај неа блеска, како да не истиот маж (ФОТО) – Убавина и здравје

Покрај неа блеска, како да не истиот маж (ФОТО) – Убавина и здравје

од nenad
2 минути читај за

Сите светски медиуми објавија дека Џенифер Лопез и Бен Афлек се разведуваат. Гласините се шират веќе некое време бидејќи неколку пати се видени како се расправаат во јавноста, а Бен на сите фотографии редовно изгледа или луто или депресивно, но така не беше и овој пат, кога беше фатен на улиците на Брентвуд, Калифорнија.

Имено, Бен Афлек е виден како излегува на ручек еден ден откако го помина празникот Денот на независноста далеку од Џенифер Лопез, но за разлика од моментите кога е со пејачката во јавност, овој пат имаше широка насмевка на лицето, која речиси никогаш не може да се види кога станува збор за овој актер.

Но сега е фотографиран како влегува во ресторанот, одвојувајќи време за пријателски разговор со мистериозната русокоса, на која ѝ упати широка насмевка.

Поврзани објави

Оваа средба дополнително ги подгреа шпекулациите за неговиот развод со Џеј Ло, со која не го помина ни Денот на независноста.

Да потсетиме, Бен Афлек и Џенифер Лопез се свршија пред повеќе од 20 години, а потоа во ноември 2022 година потврдија дека повторно се свршени по две децениската разделба. И двајцата имаа деца со други партнери со кои изградија семејства, но потоа сфатија дека сепак треба да бидат заедно. За жал, не за долго…

ДОБРО УТРО е дневен информативен портал. Информациите се од секојдневни !

Дизајн GLOBAL NET. Хостирано од MAX HOSTING