Почетна Убавина и здравје Покажала дека годините ништо не ѝ можат! – Убавина и здравје

Покажала дека годините ништо не ѝ можат! – Убавина и здравје

од nenad
1 минути читај за

Тори Спелинг им покажала на сите како изгледа во костим за капење откако ја довела линијата до совршенство

Славната актерка Тори Спелинг (51) на почетокот од пролетта призна дека и таа е една од тие што успеале да ја доведат линијата до совршенство со употреба на лекови за слабеење. Се чини дека сега било вистинското време за актерката да ги покаже конечните резултати, па заблескала на плажа.

Минијатурното зелено бикини ги нагласило нејзините облини и им го привлекло вниманието на сите минувачи. Со костимот за капење искомбинирала и едноставен накит и очила за сонце.

Поврзани објави

Спелинг претходно во својот подкаст Misspelling откри дека го користела еден од најпопуларните лекови за слабеење, по што немала резултати. Тогаш испробала и друг, кој ѝ помогнал.

„Никогаш не сум држела диети. Родена сум со многу добри гени“, рекла таа, па додала дека по раѓањето на синот се обидела да вежба и да јаде храна богата со протеини:

„Едноставно не функционираше“, заклучила Спелинг.

ДОБРО УТРО е дневен информативен портал. Информациите се од секојдневни !

Дизајн GLOBAL NET. Хостирано од MAX HOSTING