Почетна Убавина и здравје Познатиот супермодел блеска во прегратката на Том Каулиц и изгледа најубаво досега (ФОТО) – Убавина и здравје

Познатиот супермодел блеска во прегратката на Том Каулиц и изгледа најубаво досега (ФОТО) – Убавина и здравје

од nenad
1 минути читај за

Познатиот германски супермодел Хајди Клум (51) моментално ужива со своето семејство во Венеција – прекрасниот италијански град што лебди на вода. Последните фотографии со нејзиниот сопруг го потврдуваат тоа.

Познатата манекенка Хајди Клум е фотографирана на одмор во Венеција со сопругот Том Каулиц и неговиот брат близнак Бил Каулиц. Триото беше видено како ужива во возењето со гондола, еден од заштитните знаци на Венеција.

Поврзани објави

Подоцна се забележани како ги истражуваат кривулестите улици во градот. Сепак, според локалните регулативи, сите слики со деца мора да бидат замаглени пред објавувањето.

Да потсетиме, Хајди Клум и Том Каулиц се во брак од 2019 година. Тие се венчаа на голема прослава во Италија по една година врска.

ДОБРО УТРО е дневен информативен портал. Информациите се од секојдневни !

Дизајн GLOBAL NET. Хостирано од MAX HOSTING