Почетна Убавина и здравје Познатиот актер врескал и направил хаос, бесен како рис! – Убавина и здравје

Познатиот актер врескал и направил хаос, бесен како рис! – Убавина и здравје

од nenad
2 минути читај за

Познатиот холивудски актер Бен Афлек се однесувал недолично во јавност, и тоа по разговорот со неговата сопруга Џенифер Лопез!

Изгледа дека се случило нешто меѓу Бен Афлек и Џенифер Лопез, по што актерот излетал од вилата на Џенифер, гневен како рис.

По излегувањето од вилата и разговорот што го воделе, тој излегол гневен, притоа врескал на папараците, ги шутирал и им мавтал со рацете пред очи.

Бен, исто така, го зграбил телефонот на еден човек додека си заминувал. Експертката за говор на тело Џуди Џејмс рекла дека Бен го изнервирала интеракцијата.

Џуди рекла:

Поврзани објави

„Бен Афлек е познат по неговата одбојност да биде во центарот на вниманието на папараците, но обично не ги покажува своите знаци на фрустрација и иритација. Овде се чини дека му избил гневот.

Додека стои и им вика на фотографите, нозете му се раширени и изведува многу драматичен гест со испружени раце. Кога ќе се сврти, кожата на лицето му изгледа црвено и со бледи дамки, што може да биде симптом на тешки емоции.“

Таа истакнала дека овде нема знаци на пријателско однесување. Веројатно причината за неговата фрустрација и гнев бил разговорот што го водел со Џенифер Лопез, а тоа произлегува од шпекулациите дека двојката се разведува.

Неговото однесување во последно време ја загрижува јавноста, откако бројни извори потврдија дека премногу пие, пуши и се однесува недолично.

Уште еден во низата испади бил и овој што се случил сега. Се поставува прашањето каков разговор воделе Бен и Џенифер, но сигурно е дека актерот не бил гневен поради тоа што се расправале околу изборот на дестинација за одмор.

ДОБРО УТРО е дневен информативен портал. Информациите се од секојдневни !

Дизајн GLOBAL NET. Хостирано од MAX HOSTING