Почетна Убавина и здравје Пејачката ја отвори вратата од својот дом, се подготвува за Велигден – Убавина и здравје

Пејачката ја отвори вратата од својот дом, се подготвува за Велигден – Убавина и здравје

од nenad
2 минути читај за

Радост и среќа каква што ретк осе гледа…


На обожавателите им покажа како нејзиното семејство се подготвува за најрадосниот празник.

И Наташа Беквалац сподели фотографии од својот дом и на обожавателите им покажа како нејзиното семејство се подготвува за најрадосниот празник.

Првата ќерка на Наташа, Катја, иако има само шест години, ги засукала ракавите и влегла во кујната да и помогне на мајка си. Подготовката за Велигден ја сфатила многу сериозно, се посветила на украсувањето.


Поврзани објави

Пејачката ја овековечи оваа семејна идила со фотографија која ја објави на својот Инстаграм профил и напиша „Dome, slatki dome“.

Фото: социјални мрежи
ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ ПОГЛЕДНЕТЕ ОВДЕ:


ДОБРО УТРО е дневен информативен портал. Информациите се од секојдневни !

Дизајн GLOBAL NET. Хостирано од MAX HOSTING