Почетна Убавина и здравје Пејачката донела неочекувана одлука – Убавина и здравје

Пејачката донела неочекувана одлука – Убавина и здравје

од nenad
1 минути читај за


Пејачката Тијана Милентијевиќ, попозната како „жена од султана“ поради својот мега хит приреди гламурозна прослава по повод нејзиниот 25-ти роденден.

Атрактивната пејачка блесна во смарагдно зелен фустан, кој го одзема здивот со својот предизвикувачки крој.


Поврзани објави

Го славам мојот 25 роденден и некако никогаш не почувствував дека треба да го прославам денот како што треба.  Затоа реков дека оваа година треба да славам, многу сум нервозна (се смее). Полека се собираат гостите, се надевам се ќе помине во најдобар ред. Што се однесува до желбите, си посакав здравје љубов и голем успех во кариерата. Периодов подговувам мини албум па се надевам се ќе помине добро– истакнала пејачката

 

Таа шеговито додала дека морала да побегне од сопствениот роденден.

Морав да побегнам, да! Ми требаа убави фотографии за спомен за Инстаграм па моравме да дојдеме овде под мостот да се сликаме – изјави таа.


ДОБРО УТРО е дневен информативен портал. Информациите се од секојдневни !

Дизајн GLOBAL NET. Хостирано од MAX HOSTING