Почетна Убавина и здравје „Ништо не е во ред…“ (ФОТО) – Убавина и здравје

„Ништо не е во ред…“ (ФОТО) – Убавина и здравје

од nenad
2 минути читај за

Концертот на Весна Змијанац кој требаше да се одржи во петок на 5 јули во Бачка Паланка денеска е откажан…

Весна Змијанац иако има 67 години не запира. Пејачката често има настапи, но се чини дека сега сè и се собра. Нејзиното здравје наеднаш се влошило.

Пејачката имаше закажан концерт во Бачка Паланка, а сега излезе соопштение дека нејзиниот настап е откажан.

Поврзани објави

Не сум во болница, но би можела да бидам. Настапот беше откажан, бидејќи имам висок крвен притисок. Сега се е во ред, мислам ништо не е во ред, но… морам да одморам малку, а инаку не работам во јули и август… Морам да одморам, не можам да функционирам на овие жештини, не се чувствувам добро. После таа операција веќе не е исто“ – изјави Весна.

Фото: Инстаграм
ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ ПОГЛЕДНЕТЕ ОВДЕ:

ДОБРО УТРО е дневен информативен портал. Информациите се од секојдневни !

Дизајн GLOBAL NET. Хостирано од MAX HOSTING