Почетна Убавина и здравје Нина Џогани објави фотографија од кревет со своето момче кое е во затвор, му се обрати со овие зборови (ФОТО)

Нина Џогани објави фотографија од кревет со своето момче кое е во затвор, му се обрати со овие зборови (ФОТО)

од nenad
1 минути читај за

Џогани со последната објава на социјалните мрежите покажа колку го сака партнерот…

Ќерката на Анабела и Џогани, Нина Џогани, на својот Инстаграм профил објави фотографија со своето момче кое моментално ја издржува казната во затвор.

Таа сподели две фотографии на кои се гледаат двајцата како лежат во кревет, видно среќни.

Младиот човек беше без кошула, потпрен на рамото на Нина, а Џогани му го покри лицето со емотикон сино срце.

Многу те сакам душо“ – стои во описот.

Поврзани објави

Потсетуваме, Нина неодамна гостуваше во една емисија каде зборуваше за своето момче и во таа прилика изјави дека неговиот случај бил погрешно претставен во јавноста.

Не би сакала да откривам детали, тоа е наша приватна работа, мислам на неговата приватност, тој не е јавна личност и не треба да се изнесуваат такви работи, но има многу предрасуди за тоа што е тој и каде е, имам видено разни лаги на Интернет. И затворот е за луѓе“ – изјави Нина.

Фото: Инстаграм
ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ ПОГЛЕДНЕТЕ ОВДЕ:

ДОБРО УТРО е дневен информативен портал. Информациите се од секојдневни !

Дизајн GLOBAL NET. Хостирано од MAX HOSTING