Почетна Убавина и здравје Никола Роквиќ замина на одмор со сопругата и децата! Бојана сподели семејна фотографија која ги воодушеви сите (ФОТО)

Никола Роквиќ замина на одмор со сопругата и децата! Бојана сподели семејна фотографија која ги воодушеви сите (ФОТО)

од nenad
1 минути читај за

Родителите гордо позираа со своите деца, а она што сите го забележаа е дека на споменатата фотографија сите беа облечени во бело…

Никола Роквиќ замина на одмор заедно со сопругата Бојана Баровиќ и децата Леонa, Симеон и Анџелина.

Бојана сега на својот Инстаграм профил сподели семејна фотографија која ги воодушеви нивните многубројни следбеници.

Никола и Бојана заедно со децата позираа покрај море, а она што сите го забележаа е дека женскиот дел од семејството има бели фустани, додека таткото и синот се одлучиле за бели кошули.

Поврзани објави

Поздрав од Ровињ“ – напишала накратко Бојана во описот на фотографијата.

„Прекрасен пар, прекрасно семејство“, Убаво“, „Величествено“, „Уживајте во прекрасното и благородно семејство“, беа само дел од коментарите кои следеа по објавата.

Фото: Инстаграм
ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ ПОГЛЕДНЕТЕ ОВДЕ:

ДОБРО УТРО е дневен информативен портал. Информациите се од секојдневни !

Дизајн GLOBAL NET. Хостирано од MAX HOSTING