Почетна Убавина и здравје Неочекувана финансиска среќа! – Убавина и здравје

Неочекувана финансиска среќа! – Убавина и здравје

од nenad
1 минути читај за

Познатиот астролог Павел Глоба е уверен дека овој хороскопски знак ќе доживее огромна финансиска среќа од 21 јуни 2024

Рускиот астролог Павел Глоба истакнува дека финансиските можности ќе им се укажат сосема неочекувано, а тоа се однесува на Водолиите! Имено, од 21. јуни ги очекува неверојатен прилив на пари.

Глоба напоменува дека ова може да биде самостојно заработен приход или пари што ќе ги добијат случајно.

Јуни ќе им донесе голема шанса за добивка на лотарија, па вреди да размислат да си купат лоз за секој случај.

Поврзани објави

Ќе ги очекуваат подароци од најмилите, како и неочекувано враќање на старите долгови од должниците. Можеби некој и ќе им се заблагодари за нешто.

Тој нагласува дека Водолиите би требало да го искористат овој период на вистинскиот начин и добро да размислат да инвестираат во недвижнини или да покренат сопствен бизнис.

На 29 јуни пристигнува ретрограден Сатурн, а со него и кармичките лекции: Еве како ќе влијае врз сите знаци

ДОБРО УТРО е дневен информативен портал. Информациите се од секојдневни !

Дизајн GLOBAL NET. Хостирано од MAX HOSTING