Почетна Убавина и здравје Многу ќе се изненадите! – Убавина и здравје

Многу ќе се изненадите! – Убавина и здравје

од nenad
2 минути читај заАмериканската пејачка Ријана ја покажа вистинската коса. За ова пишува Дејли Мејл.

Мајката на две деца била забележана како се шета сама во Њујорк. Актерката се појави во сив топ под кој се гледаше темен градник, а комбинацијата ја надополни со бунда. Пејачката ѕвезда родена на Барбадос носеше широки црни панталони.

 


Поврзани објави

Ријана на својот изглед додаде црни очила за сонце, црна „луј витон“ чанта, и масивни обетки со обрач и приврзоци.

Но тоа што ги изненади сите е нејзината природна коса.

 

Тоа е вид на заштита на нашите корени и традицијата што ја оставиле зад нас нашите предци… [тоа] нè тера да сфатиме од каде дојдовме. Ова е нашата изгубена историја. Веднаш сакав косата на моите деца да биде во плетенки… тоа е нешто во нашата крв“, изјави пејачката со потекло од Барбадос.


ДОБРО УТРО е дневен информативен портал. Информациите се од секојдневни !

Дизајн GLOBAL NET. Хостирано од MAX HOSTING