Почетна Убавина и здравје Младата пејачка откри во каков однос се! – Убавина и здравје

Младата пејачка откри во каков однос се! – Убавина и здравје

од nenad
1 минути читај заПоранешните пријателки Теодора Џехверовиќ и Ема Радујко не се во добри односи, а се игнорирале и на промоцијата на албумот Generacija Zed, на која и двете биле присутни.

На настанот прва пристигнала Ема, а по неа Теодора која не се поздравила со поранешната пријателка.

Ема открила каков однос имаат, но и дали би стапила повторно во контакт со Теодора.


Поврзани објави

„Знаете како, знам дека сега издаде албум, нејзиниот албум е феноменален. Работеше многу напорно, а напорната работа секогаш се исплати…“ – изјавила Ема, а потоа додала:

„Не, таа си го прави своето, јас моето. Вечерва стапив во контакт со сите мои колеги, па зошто да не и со неа“ – истакнала младата пејачка.

Сепак, не дошло до поздрав.


ДОБРО УТРО е дневен информативен портал. Информациите се од секојдневни !

Дизајн GLOBAL NET. Хостирано од MAX HOSTING