Почетна Убавина и здравје Мина Наумовиќ збесна поради пораката што ја доби! Сопругата на Амиџиќ јавно се огласи, не може да поверува што прочитала (ФОТО)

Мина Наумовиќ збесна поради пораката што ја доби! Сопругата на Амиџиќ јавно се огласи, не може да поверува што прочитала (ФОТО)

од nenad
1 минути читај за

Наумовиќ не можеше да молчи…

Сопругата на водителот Огњен Амиџиќ, Мина Наумовиќ е активна на својот Инстаграм профил, каде со обожавателите редовно споделува моменти од приватниот живот.

Таа сега се фотографирала во автомобилот и на своите следбеници им го поставила прашањето:

Што правите на семафор? Пишете ми во коментар!”

Без сомнение, Мина доби многу пораки, но една посебно го привлече нејзиното внимание.

Поврзани објави

Имено, корисничката на оваа социјална мрежа напишала дека најмногу сака да ги краде сопрузите на жените, што водителката многу ја налутила.

Ги крадеме сопрузите од жените и ја уништуваме иднината на децата оставајќи ги да живеат без родители“ – гласи пораката што Мина ја сподели јавно, на што веднаш следеше нејзиниот одговор:

Прашањето беше што правите на семафор, а не дали патите од параноична шизофренија.

Фото: Инстаграм
ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ ПОГЛЕДНЕТЕ ОВДЕ:

ДОБРО УТРО е дневен информативен портал. Информациите се од секојдневни !

Дизајн GLOBAL NET. Хостирано од MAX HOSTING