Почетна Убавина и здравје Манекенката се огласи, честитките се редат една по друга (ФОТО) – Убавина и здравје

Манекенката се огласи, честитките се редат една по друга (ФОТО) – Убавина и здравје

од nenad
1 минути читај за

Манекенката му се обрати на пејачот со емотивни зборови…

Никола Роквиќ го прослави својот 39 роденден, а по тој повод со емотивни зборови му се обрати сопругата, Бојана Баровиќ.

Имено, манекенката објави серија од нивните семејни фотографии на Инстаграм, па истакна:

Среќен роденден на нашата сила, инспирација, душа и срце. Среќен роденден на нашиот најдобар“.

Поврзани објави

Под објавата не запираат коментарите кои се честитки со желби за добро здравје, среќа и радост на пејачот.

Да потсетиме, Никола Роквиќ и неговата сопруга Бојана Баровиќ неодамна ја основаа фондацијата „Фемили“ чија цел е да собира средства за оние на кои им е најпотребно. Никола потоа тргнал пеш за Грција и по 30 дена ја исполнил својата мисија и стигнал до манастирот Свети Нектариј Егински во Егина.

Фото: Инстаграм
ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ ПОГЛЕДНЕТЕ ОВДЕ:

 

ДОБРО УТРО е дневен информативен портал. Информациите се од секојдневни !

Дизајн GLOBAL NET. Хостирано од MAX HOSTING