Почетна Убавина и здравје Луксузен крем за нега на лицето Teaology Peach Tree Hydra Cream – подарок за 1 читателка

Луксузен крем за нега на лицето Teaology Peach Tree Hydra Cream – подарок за 1 читателка

од nenad
1 минути читај за

Овој и многу други подароци можете да ги добиете следејќи нè на социјалните мрежи!

„Мартимекс“ подарува луксузен крем за нега на лицето Teaology Peach Tree Hydra Cream.

Хидратантен крем за лице и врат која придонесува кожата да биде хидрирана, мазна и со израмнет тен. Формулиран е за зајакнување на одбраната на кожата, со видливо подобрување на нејзиниот тон, влажност и сјај.

Без силикони, со повеќе од 97% состојки од природно потекло, кремот го содржи пребиотичкиот комплекс инулин извлечен од цикорија, кој дејствува на бактериската флора на кожата за да ја унапреди совршената рамнотежа на микробиомот.

 


Поврзани објави

Доколку сакате да го добиете подарокот, треба да ја лајкнете нашата ФБ-страница @ubavinaizdravje.mk, објавата да ја споделите на вашиот фејсбук-профил, доколку сакате, оставете ни и ваш коментар (вашите коментари ни значат многу) и со тоа станувате потенцијален добитник на подароците од тековната „У&З-лавина од подароци“.

Добитникот се избира по случаен избор на редакцијата, а сите добитници на подароците ги објавуваме во следниот број на списанието „Убавина и здравје“, кое излегува во јуни.

Би сакале да истакнеме дека ние не вршиме достава на подароците, може да се подигнат лично или од страна на некој ваш близок во нашата редакција со приложување лична карта.

Читајте нè! забавувајте се нас! Ние сме тука заради вашата убавина и здравје!

Текст и фото: ПР

ДОБРО УТРО е дневен информативен портал. Информациите се од секојдневни !

Дизајн GLOBAL NET. Хостирано од MAX HOSTING