Почетна Убавина и здравје Лидија Вукиќевиќ жешка како лавица! Мажи, дишете – актерката во бикини одржа лекција по сексипилност!

Лидија Вукиќевиќ жешка како лавица! Мажи, дишете – актерката во бикини одржа лекција по сексипилност!

од nenad
2 минути читај за

Познатата драмска актерка позираше во бикини, а фотографијата ја сподели преку социјалната мрежа Инстаграм…

Лидија Вукиќевиќ со децении ја нарекуваат секс симбол, а со својата најнова фотографија 61-годишната актерка ја оправда таа титула.

Вукиќевиќ позираше во розови бикини, а во таа прилика, покрај исончаниот тен, на своите следбеници им презентираше тело од кое застанаа здивот.

Коментарите под објавата на огнената бринета не престануваат, а некои од нив се:

Поврзани објави

„Жена, кралица“, „Убава сирена“, „Кукла“ и други.

Да потсетиме, убавината на Лидија Вукиќевиќ предизвикува огромно внимание, но и бројни шпекулации дали актерката имала интервенции.

Единствено што направив на лицето беше третман во вид на боцкање, кој поттикнува лачење на колаген. Ја прави кожата кадифена. Освен тоа, ништо друго не правев, ниту операции. Суштината на мојот младешки изглед е тоа што се дотерувам од својата 18-та година. Мајка ми беше строга и загрижена за изгледот на мене и на сестра ми, уште како млади девојки почнавме да користиме креми за лице. Покрај генетиката, имам благодарна кожа на мајка ми. Водам здрав живот, не пијам, не пушам, се хранам поздраво и сето тоа резултира со мојот изглед“ – откри во една прилика Лидија.

Фото: Инстаграм
ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ ПОГЛЕДНЕТЕ ОВДЕ:

 

ДОБРО УТРО е дневен информативен портал. Информациите се од секојдневни !

Дизајн GLOBAL NET. Хостирано од MAX HOSTING