Почетна Македонија КОУЗОН ТРАВЕЛ & GoCruise.mk ПОНУДА ЗА КРСТАРЕЊЕ ПО КАРИБСКИТЕ ОСТРОВИ

КОУЗОН ТРАВЕЛ & GoCruise.mk ПОНУДА ЗА КРСТАРЕЊЕ ПО КАРИБСКИТЕ ОСТРОВИ

од nenad
3 минути читај за
ЛЕТУВАЊЕ И УЖИВАЊЕ ВО МАРТ – 2025

ПЛАЌАЊЕ НА 10 рати – бројот на места е ограничен

За почетокот на месец Март 2025 година, ќе патуваме , крстариме и уживаме на прекрасните плажи на 6 Карибски острови .

ПОНУДАТА е отворена за резервации и
ПЛАЌАЊЕ на 10 РАТИ.

Изборот на дестинацијата , беше направен на барање на група на наши клиенти , кои крстарат со Коузон повеќе години.

Оваа понуда , може да биде интересна за сите оние кои сакаат да ги изненадат своите партнерки – за 8 Март.

Исто така – ова понуда секако е интересна за оние кои бараат дестинација за МЕДЕН МЕСЕЦ , и за оние кои имаат намера да стапат во брак во 2025 година.

ДЕТАЛИТЕ од понудата се :

Групно крстарење со Costa Fascinosa по Карибски острови – без визи

Термин: 08.03.2025-18.03.2025

Крстарењето е : Ла Романа, на отворено море, Очо Риос, заливот Монтего, Гранд Турк, Килибарниот залив, островот Каталина (Серена Кеј), Ла Романа

Вклучено во програмата:

Авионски билети Скопје-Пунта Кана-Скопје (со трансфер) вклучувајќи аеродромски такси и чекиран багаж до 23 кг

Сите трансфери според програмата

7 ноќевања на бродот Costa Fascinosa со оброци полни

1 ноќевања во хотел со 4/5* All inclusive во Пунта Кана

1 ноќевања во хотел со 4/5* со појадок во Ла Романа

ВИП екскурзија до Алтос де Шавон во Доминиканската Република

придружник од Коузон – со минимум 16 патници .

ПРОМОТИВНИ ЦЕНИ ПО ЛИЦЕ за резервација до 13.07.2024

ВНАТРЕШНА КАБИНА = 2.299 €
КАБИНА СО ПРОЗОР = 2.499 €
БАЛКОНСКА КАБИНА = 2.655 €

Бројот на закупени кабини е ограничен !

ДОБРО УТРО е дневен информативен портал. Информациите се од секојдневни !

Дизајн GLOBAL NET. Хостирано од MAX HOSTING