Почетна Убавина и здравје „Копав, бидејќи чувствував дека сум во право“ – Убавина и здравје

„Копав, бидејќи чувствував дека сум во право“ – Убавина и здравје

од nenad
1 минути читај за

Сека Алексиќ денеска е среќно мажена за сопругот Вељко Пиљикиќ, со кој има два сина Јаков и Јован.

Таа сега проговори за своето минато во подкаст и откри дека го фатила еден од нејзините поранешни партнери како изневерува.

Поврзани објави

Еднаш доживеав дека ме изневерува и сама го открив“, изјавила пејачката, пренесува „Блиц“, и додала:

Копав, затоа што чувствував дека сум во право, од него забележав дека нешто се случува, и жал ми е што не го средив брзо! Го чувствував тоа и порано и сакав да раскинам со таа личност, но ете, чекав да видам што се вели ЦРНО НА БЕЛО!

Како што кажа Алексиќ, таа веднаш ставила точка на таа врска, а потоа во нејзиниот живот се појавил Вељко, нејзиниот сегашен сопруг.

ДОБРО УТРО е дневен информативен портал. Информациите се од секојдневни !

Дизајн GLOBAL NET. Хостирано од MAX HOSTING