Почетна Убавина и здравје Каква калорична бомба! Каќа покажа што јаде Дарко, ако продолжи вака ќе си ги врати сите килограми! (ФОТО)

Каква калорична бомба! Каќа покажа што јаде Дарко, ако продолжи вака ќе си ги врати сите килограми! (ФОТО)

од nenad
1 минути читај за

Дарко Лазиќ повторно се опушти кога е исхраната во прашање, а неговата сопруга сега покажа што јаде пејачот…

Дарко Лазиќ и неговата сопруга Катарина ќе добијат дете за два месеца, а пејачот се труди максимално да ја задоволи идната мајка.

Каќа, која отсекогаш се грижела за исхраната, сега особено внимателно избира што ќе внесе во телото, поради што целосно го елиминирала шеќерот. Меѓутоа, Дарко не.

Поради ова, сопругата на пејачот одлучила да му подготви американски палачинки во кои тој навистина ужива.

Каќа на своите следбеници на Инстаграм им откри дека нејзиниот сопруг не води сметка околу калориите, а покажа и што „напика“ во палачинката.

Поврзани објави

На фотографија може да се види дека Дарко решил во палачинката да стави крем, парчиња бисквити и чоколадо, а потоа објавила уште едно „стори“:

Семсата ја направив од оризово брашно за џабе кога намазот му е бомба“.

Фото: Инстаграм
ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ ПОГЛЕДНЕТЕ ОВДЕ:

ДОБРО УТРО е дневен информативен портал. Информациите се од секојдневни !

Дизајн GLOBAL NET. Хостирано од MAX HOSTING